Exkluzivní nabídku pro rodiny najdete na rodinné domy.net. Prodat nemovitost můžete s pomocí odborníků na reality.name. Bez provize a realitek jde pronájem bytu na vlastnici.cz. Výkup nemovitostí za hotové během pár dní.Dvougenerační RD s rozlehlou zahradou Bezděčí u Velkých Opatovic-REZERVOVÁNO (ID Reality: NB9437)

Okres:Blansko
Obec:Bezděčí
Lokalita:Bezděčí
Vlastnictví: osobní
Cena: 5 500 000 Kč
Kontakt:Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon:541 240 153, mobil: 736 484 900
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít
 logo

 

Detailní informace

Elektřina: 230
Voda: vodovod

 

Popis: Nabízíme k prodeji malebný rodinný dům po kompletní rekonstrukci, obklopený zahradou v klidné obci Bezděčí u Velkých Opatovic. Dům je samostatně stojící, vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. Přiléhají k němu dvě stodoly. Bytová jednotka 3+1 disponuje dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem s krbem a vchodem do zahrady, poetickou kuchyní s kachlovými kamny i moderními spotřebiči, prostornou koupelnou s vanou, sprchou a WC, samostatným WC a dvěma chodbami. Druhá bytová jednotka 1+1 nabízí z obytného pokoje krásný výhled do zahrady, kuchyně je prakticky, moderně zařízena, nad koupelnou je předchystáno spací patro pro hosty. Podkroví domu (150 m2) je připraveno k vybudování případné další bytové jednotky. Dům má nově zbudované všechny sítě, je vytápěn ústředním elektrickým topením (regulace termostatu je na sms), v menší bytové jednotce je i podlahové topení (kapacita kotle je připravena i pro vytápění podkroví). K ohřevu vody slouží 120l bojler umístěný ve sklepě, vlastní vrt pro čerpání vody, 2 jimky- na odpad i dešťovou vodu.
Dům má dva sklepy - pod koupelnou a pod částí stodoly. (Oba vhodné k uskladnění ovoce, zeleniny i vína.)
Velkou předností domu je letní kuchyň s jídelnou, umístěná v polootevřené stodole a sluneční terasa ve dvoře.
Krásná zahrada, obklopující dům, skýtá možnost odpočinku i sportovních aktivit. Je zde umístěno koupací jezírko s rybičkami (čistička a UV lampa zabudovány, přívod vody i el.energie chráničkou až k jezírku).
Na kraji obce výletiště, fotbalové hřiště, volejbal.hřiště, dětské hřiště. Domácí produkty v místní farmě. Okolní lesy vhodné pro sběr hub a lesních plodů. Koupaliště ve Velkých Opatovicích, nedaleko Křetínská přehradní nádrž. Občanská vybavenost a síť obchodů a služeb v 6km vzdálených Letovicích. Výborně fungující IDS.
Doporučuji pro všechny, kteří hledají příjemné komfortní bydlení s možností relaxace v krásném prostředí v dosahu města.
Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.
3.227.254.12

Vloženo: 08.08.2019

 

Zadejte emailovou adresu:

ZavřítKontakt: info@domy-na-prodej.com
Domy na prodej